Що таке біозавивка волосся та основні переваги

Абсолютно достатньої своєю зовнішністю людини знайти складно. Більшість упевнена, що певні місця варто покращити. Найпростіше це зробити з волоссям.

Їх фарбують, мелюють, випрямляти, завивають, укладають, нарощують і виконують інші естетичні операції. Здоров’я пасм від цього нерідко страждає, але більшість сходиться на думці: краса того варта.

Концепція

Біозавивка, вона ж біозавивка волосся, біологічна чи біохімічна завивка – різновид довготривалого укладання. Після процедури виходять акуратні локони. Форма і розмір залежать від бігудей – на них і накручується волосся. Зверху наносять високоефективний засіб на основі натуральних компонентів, який щадно змушує пасма приймати потрібну конфігурацію. Через півгодини склад потрібно нейтралізувати, а далі готовим кучерям потрібно укладання.

Переваги

Біохімічна завивка тримається дуже довго. Якщо дотримуватися всіх порад стиліста, можна радіти кучерям до 9 місяців. Такий довготривалий ефект інших способів отримати складно.

Догляд за кучерями простий. З укладанням більше не потрібно мучитися: локони виглядають шикарно, навіть якщо ви щойно прокинулися.

Біозавивка практично не пошкоджує волосся: головна речовина, що діє, — амінокислота, близька до природного складу волосся. Більше того, до 60% складу для завивки займають всілякі поживні речовини, вітаміни, мінерали, що роблять пасма здоровішими. З негативних ефектів хіба що невелика сухість, але для жирного волосся це лише додатковий плюс.

Перестали подобатися кучері, хочеться згадати, як виглядаєте з прямим волоссям? Випряміть пасма праскою. Варто помити голову, і кучері повернуться на місце.

Пам’ятайте: температура прасування не повинна перевищувати 22 °C. А ще біозавивка відмінно поєднується з фарбуванням і навіть робить вже потьмяніле волосся яскравішим.

Особливості

Біозавивка – задоволення недешеве. Просто погуглить “біо завивка ціна“. З іншого боку, ефект триває дуже довго, що частково компенсує вартість.

Біохімічну завивку не роблять, якщо волосся нарощене. Також шевелюра не повинна бути слабкою, тонкою, схильною до випадання: кучері обважніли пасма, і волоски можуть не витримати. Варто подумати і про довжину: найкраще виходить біозавивка на середнє волосся.

Від біозавивки до фарбування має пройти мінімум три тижні. Взагалі з фарбуванням потрібно бути обережнішим. Завивка поєднується не з будь-якою фарбою і краще проконсультуватися у стиліста.

Відразу після біозавивки варто зробити легку коригуючу стрижку: кучері коротші, ніж прямі пасма, і зачіска може трохи постраждати. Також знадобиться легке укладання. Масажну гребінець краще замінити на скелетну.

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu