Силіконові форми для кухні від бренду Zabaganka: переваги та особливості вибору

Раніше всі форми для випікання були металевими, альтернатив просто не було. Сьогодні господині дедалі частіше вибирають силіконові. Силікон – відмінний матеріал для приготування: безпечний, що витримує широкий діапазон, що не вимагає додаткового мастила. До того ж купити сіліконові форми легко, вони недорогі та продаються скрізь, зокрема на zabaganka.com.ua.

Види

Силіконові форми виробники випускають у різних форм-факторах.

  1. Для торта. Великі, але неглибокі. Добре підходять для випікання коржів та бісквітів, пирогів. Бувають круглими та прямокутними, рідше за інші форми.
  2. Для хліба. Відрізняються великою глибиною, інші параметри досить скромні. Крім домашніх буханців усередині зручно випікати рулети.
  3. Для печива. На єдиному аркуші кілька окремих неглибоких гнізд. Форми для печива бувають не тільки круглими; навпаки, часто фігурні. Крім апетитних печенюшок усередині можна робити цукерки.
  4. Для маффінів. Також кілька гнізд, але вони глибші, ніж у формах для печива. Марфін теж бувають фігурними — а ще несолодкими.
  5. Для млинців. Силіконова млинець менш універсальна, зате млинці виходять добре.

Матеріал

Силіконові форми бувають різними. Відомо, що в основі силікон, але його типи відрізняються.

  1. Медичний – чистий, без домішок. Найякісніший та безпечніший. Найкращий вибір для випікання: при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Форми з нього пастельних відтінків і дорожчі за стандартний.
  2. Харчовий. Досить чистий силікон, домішки у якому незначні. Іноді єдина домішка – надто яскрава фарба, що залишає у випічці крихітний токсичний слід. Загалом безпечний, особливо якщо усередині заморожувати, а не запікати.
  3. Промислове. Неякісний силікон із купою домішок. Часто має неприємний запах сам по собі або після першого нагріву. А нагрівати його, до речі, не можна, адже токсини з домішок потраплять у блюдо. Навіть дуже низька ціна — не привід купувати такі форми.

Важливі параметри

Щоб купити форми на https://zabaganka.com.ua/ , потрібно враховувати її жорсткість. Занадто тонка форма буде погано тримати форму навіть у заповненому вигляді, що позначиться на якості готових виробів. Силікон має бути пружним та гнучким, але не надто.

Деякі силіконові форми достатньо змастити олією одного разу – при першій випічці. Інші доведеться змащувати щоразу. Перші набагато зручніше, і по можливості варто вибирати. Щоб зрозуміти, якого типу належить виріб, треба лише подивитися в інструкцію.

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu