Чани на дровах та купелі від виробника: переваги та асортимент

Чани та купелі для прийняття водних процедур на відкритому повітрі є популярними засобами релаксації, можуть встановлюватися на дачах, заміських ділянках, використовуватись у відпочинкових комплексах. Для обладнання куточку відпочинку пропонується переглянути купелі на https://www.relaxtub-ua.com/ .

Основні характеристики виробів

Компанія «Relax Tub» виробляє, реалізує та встановлює різноманітне обладнання, що допомагає прийняти водні процедури, розслабитись, отримати задоволення від простого та доступного відпочинку.

В асортименті товарів виділяються такі варіанти:

  1. Чани із підігрівом на дровах.
  2. Мобільні чани на дровах у вигляді причепа до автомобіля.
  3. Купівля з холодною водою.
  4. Комбіновані купель, де є ємність із холодною водою та з підігрівом дровами, щоб здійснювати контрастні водні процедури.
  5. Великі чани розміщують 8-10 людина.
  6. Чани офуро для японської лазні.
  7. Лазні куби, квадро, стільники, де можна отримати класичну парну та помив з масажем віником.

Джакузі з гідромасажем.

Є додаткове приладдя у вигляді кришок та чохлів для чанів, можна разом із купелями замовити сходи, полиці, підголівники, шезлонги для відпочинку, термометри для води.

Якщо передбачається купити купіль, то варто зайти на сторінку конкретного товару та подивитися всі характеристики, прочитати опис, вибрати комплектацію, включаючи колір чаші та обшивки, варіант обробки корпусу. За бажання можна доплатити і отримати купіль з електричним підігрівом.

Переваги

Національний виробник створює купелі з урахуванням народних традицій, беручи за основу карпатські чани. У них можна приймати водні процедури будь-якої пори року, вони розслаблюють, знімають втому фізичну та психологічну.

Завдяки дров’яному опаленню не потребують підведення інженерних комунікацій, для встановлення достатньо вибрати рівне місце на ділянці та встановити чан.

Процес монтажу не складає труднощів, не потребує спеціальних знань. Достатньо вміти користуватися будівельним рівнем, створити рівний майданчик із ґрунту, попередньо його утрамбувавши.

Велика різноманітність виробів за формою, розмірами дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант для конкретного власника. Чани є якісними довговічними, економічними, вода в них нагрівається швидко, температура може підтримуватися тривалий час, незважаючи на погоду.

Обладнання адресується приватним особам, які мають свій будинок, дачу або ділянку, та компаніям, що спеціалізуються на лазневих послугах.

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu