Встановлення інсталяції для унітазу: правила, етапи та корисні поради

Підвісний унітаз це практично і стильно. Для нього потрібна спеціальна конструкція – інсталяція. Встановити її складніше, ніж класичний унітаз. Якщо ви вирішили замовити інсталяції на https://truber.com.ua/ , приготуйтеся до труднощів: буде непросто, але результат того вартий.

Правила

Інсталяція встановлюється щонайменше три дні. Користуватися унітазом у цей період не вийде, тож із квартири доведеться тимчасово переїхати. Монтаж вимагає капітального ремонту, але прокладання комунікацій та чернові роботи мають бути вже завершені.

Основний елемент інсталяції – сталева рама – кріпиться до несучої стіни і одночасно стоїть на ніжках. Це розподіляє навантаження поступово. Якщо стіни, що несе, в санвузлі немає, потрібно придбати особливу конструкцію високої міцності, що спирається виключно на ніжки. Підлога повинна бути досить міцною, щоб витримати вагу інсталяції, унітазу і людини, що сидить на ньому.

Вихід каналізації розрахований на класичний унітаз. Для встановлення потрібно перехідник, причому підбирати його треба індивідуально.

Етапи

 1. Налаштуйте інсталяцію по висоті. Стандартна висота кріплень для унітазу – 320 міліметрів від чистової підлоги. Якщо зростання майбутнього користувача дуже відрізняється від середнього, висота підбирається індивідуально.
 2. Вкрутіть шпильки для кріплення рами до стіни. Також знадобляться опорні пластини, шайби та контргайки.
 3. Два металеві профілі, рівних висоті рами, прикрутіть шурупами по обидві її сторони. Це основа для гіпсокартону.
 4. Підключіть каналізаційне відведення.
 5. Встановіть раму, відрегулюйте по висоті. Вона має стояти ідеально рівно. Позначте на стіні місця під кріплення. Просвердліть необхідні отвори.
 6. Наживити кріплення, але поки що не затягуйте.
 7. Підключіть злив, встановіть та підключіть бачок. Знову відрегулюйте раму.
 8. Затягніть кріплення. Встановіть шпильки для підвішування унітазу.
 9. Зберіть каркас із металевих профілів і зашийте його гіпсокартоном. Не забудьте отвори під трубки, кріпильні шпильки та кнопку. Обробіть фальшиву стіну.
 10. Підключіть трубки до бачка та зливу.
 11. Навісьте чашу унітазу, підключіть до неї трубки.
 12. Встановіть кнопку.

Поради

 1. Хочете думати поменше? Купуйте повний комплект: інсталяцію, кнопку, унітаз. Бажаєте індивідуально підібрати дизайн? Вибирайте інсталяцію, кнопку та чашу окремо.
 2. Зазвичай гіпсокартонну стіну обшивають легкою плиткою. Це найкращий варіант: плитка вологостійка, проста у догляді, виглядає стильно.
 3. Варто передбачити у фальшивій стіні приховане оглядове віконце для техогляду інсталяції. Зазвичай його розташовують за кнопкою.
 4. Стики варто обробити санітарним герметиком, а з’єднання – мастилом для труб.

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu