Що потрібно знати про обслуговування кондиціонерів та правила

Щоб кондиціонер добре працював, він має регулярно обслуговуватися. Цей пилосос працює до першої поломки, зі спліт-системою все не так. Без обслуговування вона набагато швидше виходить із ладу, частіше ламається.

Для великих операцій потрібні послуги на https://climatbud-service.com.ua/uk/servisnoe-obsluzhivanie-konditsionerov.html, але базовий догляд лягає на власника.

Правила

Перед обслуговуванням кондиціонер необхідно увімкнути. Після – знеструмити, примусово від мережі. Справа не в тому, що власника може вдарити струмом: замикання може вивести з ладу сам кондиціонер, і його доведеться лагодити.
Багаторазові фільтри потрібно чистити. Одноразові – міняти, коли спливає ресурс. Чищення фільтрів – основа догляду: вони швидко забиваються пилом та волоссям, перестають нормально фільтрувати повітря. Пильні грудки – чудове середовище для хвороботворних бактерій та плісняви. А пил, що зцементувався від вологи, повністю паралізує роботу.

Почистити багаторазовий фільтр просто: знадобляться тепла чиста проточна вода та мильний розчин. Чистий фільтр перед установкою треба повністю висушити. Таке прибирання в залежності від інтенсивності експлуатації треба робити раз на 2-4 тижні.
Корпус також потрібно очищати. Його досить протерти вологою ганчіркою зовні та зсередини.

Поради

Часто кондиціонер знаходиться над предметами меблів – над ліжком чи диваном, наприклад. Під час чищення може бути брудно, особливо якщо воно нерегулярне. Меблі краще закрити плівкою – так вона не забрудниться.

Прочитайте інструкцію. Там докладно описується, як правильно доглядати кондиціонер, в якому порядку чистити фільтри. Техніка безпеки також описана.

Експлуатуйте кондиціонер у передбачених виробником межах. Більшість пристроїв не можна запускати, якщо температура на вулиці опускається нижче нуля.

Раз на два роки кондиціонер треба заправляти фреоном. Дозаправка пов’язана з природним витоком холодоагенту. Основні симптоми нестачі фреону – пристрій слабко охолоджує, але в сполуки з’явився іній.

Щороку кондиціонер втрачається професійне обслуговування. Візит майстра краще запланувати на осінь чи весну. Фахівець здійснить глибоке чищення, перевірить усі слабкі місця та попередить поломки.

Доглядати кондиціонер просто. Якщо сумніваєтеся, подивіться перед самостійним обслуговуванням учбові ролики — або запросіть спеціаліста та стежте за його роботою. Ви швидко зрозумієте принцип. І кондиціонер працюватиме стабільною роботою.

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu