Переваги сервісу FRANCHISE для українських інвесторів та бізнесменів

Головний український портал для інвесторів – це, звичайно, FRANCHISE. Незважаючи на назву, сайт працює не лише із франшизами. Список його послуг просто вражає уяву. Перегляньте подробиці на https://franchise.ua/ : все найнеобхідніше про сучасний український бізнес знайдеться на FRANCHISE.

Для покупців

Бізнес із нуля зручний не всім. Працювати з франшизи простіше та найчастіше вигідніше. Особливо якщо це робити з FRANCHISE.

 1. Величезний каталог із усіма українськими франшизами. Великі та малі, популярні та початківці, у найрізноманітніших сферах бізнесу. Каталог доступний усім, безкоштовний та не вимагає реєстрації!
 2. Власний каталог комерційного житла. Кожен відвідувач сайту може взяти комерційну нерухомість в оренду чи навіть купити.
 3. Великий розділ, присвячений повному продажу бізнесу. Деякі працюють за кордоном!
 4. Професійні консультації. Підібрати франшизу чи готовий бізнес складно? Співробітники FRANCHISE вже поспішають допомогти!

Для продавців

 1. Безкоштовне розміщення франшизи у каталозі. Просто подивіться більш на https://franchise.ua/board/14 : більшість агрегаторів франшиз беруть за розміщення солідну суму. FRANCHISE платити не доведеться.
 2. Безкоштовний майданчик для реклами власного бізнесу. Таке складно недооцінити.
 3. Професійна допомога у створенні та розвитку франшизи. Ви – франчайзі-початківець? FRANCHISE вже знає, у якому напрямі вам розвиватись. Консалтинг від FRANCHISE – потужний ривок вперед, стрибок професійного зростання і, звичайно, ще більший прибуток.
 4. Зручний майданчик для оренди власної комерційної нерухомості в оренду.

Для всіх

 1. Повний пакет послуг для бізнесу на єдиному ресурсі! FRANCHISE допоможе купити, продати, зняти, здати в оренду, консультує, розвиває, просуває! Сайт корисний кожному українському бізнесменові.
 2. Блог, статті у якому пишуть топові бізнесмени України. Справжні поради, робочі стратегії, реклама надійних партнерів. Найповніша, докладна, достовірна інформація на https://franchise.ua/board/12 .
 3. Якісний сервіс. Співробітники реагують оперативно та буквально рвуться на допомогу. Звертання обробляються швидко, а послуги надаються у повному обсязі.
 4. Професіоналізм. FRANCHISE — робота професійних фінансистів та економістів, бізнесменів, що діють, які хочуть зробити бізнес-простір України різноманітним. Найвища якість послуг гарантована. FRANCHISE – синонім слів «надійність»!

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu