Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів за європейськими стандартами

Автовласники, які згідно з регламентом відвідують станцію технічного обслуговування легкових автомобілів навіть і після закінчення гарантійного терміну, ніколи не мають серйозних проблем з машиною.

Спеціалісти професійного сервісного центру Лонгран пропонують високоякісне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів в Гайсині за доступними розцінками

В наші часи автомобіль для багатьох став звичним та незамінним супутником життя, без якого вже неможливо уявити свій повсякденний побут, як без смартфона чи, припустимо, без телевізора. Користуватися власним авто дуже зручно, воно допомагає вирішити багато побутових проблем, але ж, на відміну від того ж смартфону, машина потребує до себе постійної уваги та турботи. Своєчасна заміна мастила, регулярна діагностика усіх важливих агрегатів допомагають запобігти їх передчасному виходу з ладу, тому ті автовласники, які згідно з регламентом відвідують станцію технічного обслуговування легкових автомобілів навіть і після закінчення гарантійного терміну, зазвичай не мають серйозних проблем з машиною. Сучасні транспортні засоби високотехнологічні та складні — з одного боку це робить їх максимально безпечними та простими у керуванні, але одночасно висуває підвищені вимоги до якості обслуговування. Не слід покладатися лише на бездоганну репутацію виробника — яким би надійним не вважався автомобіль, працювати без проблем буде лише за умови професійного обслуговування, вчасного виявлення та оперативного виправлення усіх неполадок з використанням при ремонті якісних оригінальних запасних частин.

Доступні розцінки на ремонт автомобіля

Нехтувати регламентом діагностики та ремонту авто, встановленим його виробником, заради економії неприпустимо — несподівана відмова якогось критично важливого агрегату може призвести до ДТП з тяжкими наслідками. Але і якщо пощастить цього уникнути, терміновий ремонт буде коштувати набагато дорожче, ніж планова заміна зношених деталей. Сучасні автосервіси, що працюють за європейськими стандартами, пропонують доступні розцінки на всі популярні та необхідні види послуг:

  • високоточну комп’ютерну діагностику основних систем та агрегатів;
  • професійну заміну мастила та інших технічних рідин;
  • перевірку розвалу-сходження коліс;
  • налагодження та ремонт паливної системи, очищення та калібрування форсунок інжекторів;
  • перевірку і регулювання гальмів;
  • ремонт підвіски, заміну зношених амортизаторів, сайлент-блоків, втулок;
  • капітальний ремонт двигунів, КПП, заміну зчеплення та ШРУСів.

Щоб Ваш автомобіль працював надійно та не доставляв ніякого клопоту, регулярно звертайтеся до сервісного центру Лонгран. Його спеціалісти пропонують високоякісне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів у Гайсині за доступними розцінками. Потурбуйтеся сьогодні про своє авто, щоб воно працювало довго і не виходило з ладу.

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu