Міні-бари для готелів: як обрати та поради

Міні-бари поділяються на термоелектричні та абсорбційні та кожен вид працює на різній основі та показниках.

Міні бари для готелів є частиною його іміджу, що забезпечує комфорт клієнта. Існує кілька відомих видів такого бару, що працюють на різній основі і виконують індивідуальні функції. Також правильно оформлений міні-бар є свого роду додатковим бізнесом для готелів, що приносить гарний дохід.

Види міні-барів

Наприклад перший вид барів має у конструкції дві пластини за рахунок яких і досягає необхідної температури в камері. У такому барі немає газів або рідин, що охолоджують, що дозволяє звести рівень шуму до нуля.

Таким чином бар, що працює на пластині нагріву, дозволяє забезпечити додатковий комфорт постояльцю. Другий вид бару працює на основі холодогену, який потрібно періодично замінювати, але він довше підтримує необхідну температуру. Абсорбційні мінібари Omnitec забезпечують високий рівень комфорту у готелі та характеризується зниженим рівнем енергоспоживання. Будучи безшумними та функціональними, вони відповідають потребам готелів будь-яких розмірів та будь-яких категорій.

Є ще й компресорні міні-бари, але вони практично не мають попиту, оскільки мають невелику місткість і великий рівень шуму.

Вартість міні-барів може змінюватись залежно від необхідних функцій. Для зручності відвідувачів найкраще щоб міні-бар мав сенсорне керування та закритий вигляд дверей. Купувати пристрій найкраще у перевірених виробників, щоб не змінювати його щороку.

Як підвищити ефективність міні-бару в готелі чи готелі

Щоб міні-бар приносив постійний дохід до його оформлення в номері та іншим дрібницям потрібно поставитися уважно та серйозно.

Простий холодильник із прайс-листом не приноситиме прибуток. Стандартна температура міні-бару повинна змінюватись від 8 до 15 градусів.

Чим вище внутрішня температура, тим швидше зношується пристрій. Міні-бар потребує постійного охолодження і тому потрібно подбати про правильне його розташування. Найкраще поставити бар поруч із вікном або вентиляцією, щоб постійний приплив повітря його охолоджував.

Також міні-бар повинен бути на видному місці, щоб клієнт завжди зміг ним скористатися. Як правило, правильний догляд міні-бару дозволяє збільшити термін його безперервної роботи до 15 років. Щоб знизити витрати електроенергії, купуйте міні-бар із класом споживання «А».

Місткість бару відіграє важливу роль, оскільки від неї залежить різноманітність напоїв, запропоновані гостю.

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu