Купелі та чани на дровах: комфорт та насолода на відкритому повітрі

У багатьох людей серед улюблених видів відпочинку виділяється лазня. Однак проводити водні процедури можна у відкритих резервуарах великого обсягу типу чанів або купелів. Вони мають можливість нагрівання води, найчастіше для цього використовуються звичайні дрова. Пропонується замовити чан на https://www.relaxtub-ua.com/product/chan-na-drovakh/ , вибравши потрібну форму та обсяг виробу.

Особливості продукції

Офіс компанії «Relax Tub» розташований у Києві, виробничі потужності розміщуються у столиці та Львівській області. Компанія створює продукцію таких типів:

  1. Чани мають різний обсяг. Вони можуть розміщуватися від однієї людини до 8-10 залежно від обраного розміру чаші. Обігрів йде від дров’яної грубки.
  2. Мобільні варіанти обладнання для ухвалення водних процедур. Вони встановлюються на автомобільне шасі, можуть буксируватися як причепи.
  3. Чани прості, де піч встановлюється окремо.
  4. Інтегровані резервуари, що мають вбудовану піч, що становить з чаном єдине ціле.
  5. Лазні квадро, бочки-стільники та інші закриті приміщення для прийняття традиційних водних процедур з парою.
  6. Чани джакузі та офуро, що враховують італійські чи грецькі традиції прийому водних процедур.
  7. Комплекси чанів, де є чаша з теплою та окремо з холодною водою.
  8. Купелі з холодною водою, які зазвичай є доповненням до лазні, щоб мати можливість приймати контрастні процедури.

Можна замовити купель будь-якого типу, вибравши варіант чана, його об’єм та обробку. На сайті є фотографії з різних ракурсів, щоб скласти уявлення про продукцію компанії, дається опис та технічні параметри. Окремо можна придбати додаткові аксесуари типу термокришок та термочохлів, ступенів для полегшення заходу в чашу та виходу з неї.

Для створення купелів використовується якісний метал, для облицювання застосовується деревина сосни або ясена, що пройшла термообробку.

Основні переваги виробів

Вони поєднують у собі красу, зручність використання та надійність. Експлуатуються чани на вулиці, проте компанія гарантує стійкість обшивки протягом 10 років, чаші 50 років.

Є великий вибір за обсягом, вартістю та зовнішнім виглядом. Ці параметри та додаткові аксесуари можна вказати під час оформлення замовлення на сайті компанії «Relax Tub». Якщо виникнуть питання, можна через месенджери, або за допомогою телефонного дзвінка отримати детальну консультацію, вибрати для себе найбільш оптимальний варіант

Вартість виробів невисока, особливо якщо врахувати зовнішній вигляд, міцність і задоволення.

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu