Компанія Академія гри: переваги та опис

Абсолютно універсальних інструментів не існує, але універсальний спосіб зробити практично будь-яку діяльність простіше та цікавіше їсти. Це гра.

Коли інформація подається в ігровій формі, вона легко засвоюється.

Гра вчить навичкам, дає професійні знання, допомагає розібратися в собі, навіть певною мірою замінює психолога. Цим займається особливий розділ продуктів – прикладні ігри.

Опис

“Академія гри”, – компанія, що займається розробкою прикладних ігор. На ринку вона була однією з перших: почала свою діяльність у 2014 році. З цього моменту було випущено безліч продуктів, запатентовано кілька технологій. Усі — професійні продукти на вирішення прикладних завдань.

У 2016 році відкрився офіс у Києві. Вже з кінця року розпочалися конференції, турніри та інші подібні заходи. До початку 2018 року «Академія гри» встигла організувати 17 заходів, серед яких були й великі, на кілька сотень людей. А в 2019 році «Академія» стала одним із організаторів фестивалю ігор «Happy Time», причому 30% представлених ігор — продукти та нащадки розробок компанії.

З 2021 року «Академія ігор» активно освоює онлайн. Якщо раніше прикладні ігри були настільними, тепер достатньо доступу до інтернету. Всі прикладні ігри Bizgame можна знайти на сайті компанії.

Переваги

«Академія гри» — фірма з великою історією та значним досвідом. Для розробки ігор вона приваблює професійних психологів, коучів, економістів. Виходять максимально корисні та ефективні проекти.

«Академія гри» – це запатентовані розробки, що змінили світ прикладних ігор України. Одне це говорить про високий рівень фірми. Охоплених напрямів багато. Тут і підвищення фінансової грамотності, і профорієнтація, і інструменти для психологів, і ігри для тімбілдінга, і ще багато чого. Кожен підприємець знайде потрібний продукт.
«Академія гри» постійно розвивається та розвиває інших. З’являються нові розробки, проекти. Сказати, що компанія стоїть дома, не можна.

Академія гри проводить активну волонтерську роботу. Фірма допомагає дітям та підліткам, які постраждали від військових дій в Україні.

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu