Хто може отримати витяг з єдиного реєстру досудових розслідувань

Створено спеціальний веб-портал – ЄРДР кримінальних проваджень відповідно до перехідних нормативних актів, що були внесені до національного кримінально-процесуального кодексу України. Запрошуємо відвідати вказаний онлайн ресурс за адресою: https://erpr.gp.gov.ua/. Більше інформації на тему доступне за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/perevirka-yerdr/.

Єдиний реєстр досудових розслідувань: як виконати вхід?

Перед тим як виконати пошук кримінального провадження за прізвищем, необхідно переконатися, що виконуються такі вимоги:

  1. Операційна система вашого персонального комп’ютера повинна бути оновлена до актуальної версії Mac OS або Windows.
  2. Ваш пристрій має мати останню версію браузера та Java.
  3. Для надійного підключення до інтернету необхідно забезпечити стабільний зв’язок.

Для доступу до ЄРДР, перейдіть за посиланням – https://erdr.gp.gov.ua/ та виконайте ініціюючий запуск “Персональних довірчих служб”. Після завершення завантаження, запустіть отриманий файл “sjwsa-gpu.jnlp.”. Після відкриття меню в “Персональному сервісі довірчих послуг”, вставте носій з сертифікатом, необхідним для роботи з ЄРДР. Оберіть “Файл на диску” у розділі “Тип” та натисніть на “. . .”, щоб обрати відповідний файл з сертифікатом. Введіть пароль в полі “Пароль” для доступу до контейнера з сертифікатом та натисніть клавішу “Ок”.

У вікні додатку “Персональний сервіс довірчих послуг” будуть відображені особисті дані, строк дії сертифіката та його унікальний номер. На сторінці ЄРДР активуйте кнопку “Увійти в систему” та натисніть “Ок”. Це дозволить вам успішно увійти до ЄРДР та отримати доступ до роботи з реєстром передсудових розслідувань.

Як знайти кримінальне провадження за номером?

Успішне ведення бізнесу та досягнення позитивних результатів в будь-якій справі значно залежать від надійних партнерів та контрагентів. Важливо проводити обов’язкову перевірку на добросовісність, щоб уникнути подальших проблем, таких як судові позови, втрати репутації та фінансові збитки.

Українським користувачам інтернету доступні сучасні інструменти, які допомагають швидко отримати всю необхідну інформацію про потенційних партнерів та контрагентів. Однією з найпопулярніших та зручних платформ для збору даних є система YouControl. Вона базується на інформації з сотень офіційних джерел, завдяки чому за декілька секунд формує вичерпне досьє з цінною інформацією.

Онлайн-сервіс перевірки компаній YouControl надає 8 унікальних інструментів для бізнесу та повноцінне досьє на мільйони ФОП та компаній. Більшість українських банків та великих компаній співпрацюють з YouControl, оскільки це зручно, корисно та вигідно!

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu