Де можна відпочити в Єгипті та переваги такого відпочинку

Єгипет манить відпочиваючих із різних країн. У цій загадковій країні можна не тільки насолоджуватися пляжним відпочинком, але й відвідувати цікаві місця, оглядати давні пам’ятки, які дивом збереглися до наших днів.

Можна дізнатися більше про відпочинок на Otpusk, щоб вибрати оптимальний варіант відпочинку в Єгипті.

Переваги

Можна дізнатися про відпочинок на Otpusk, щоб зрозуміти, чому Єгипет приваблює таку кількість відпочиваючих з усього світу. Відпочинок в Єгипті має безліч переваг:

 1. Червоне море по праву вважається одним із найчистіших на нашій планеті. Його води прозорі, як кристал. Крізь товщу води можна розглядати камінчики на дні.
 2. У Єгипті можна відпочити дуже бюджетно. Відпочинок на курортах цієї країни вважається одним із найдоступніших. Можна вибрати тури на Otpusk за дуже доступною ціною.
 3. У Єгипті можна побачити піраміди – чудо світу, що вціліло. Можливість особисто побувати біля пірамід, на власні очі побачити цю частину історії людства приваблює багатьох туристів.
 4. У цій стародавній країні можна відвідати багато незабутніх екскурсій, враження від яких збережуться на все життя. Туристам пропонують побачити Долину Царів, колосів Мнемона, велику кількість найдавніших храмів.
 5. У Єгипті можна вирушити в незабутній круїз Нілом. Цей маршрут популярний вже більше століття. Він був прокладений колись англійськими аристократами для огляду храмів та пам’ятників із комфортом.
 6. У Єгипті завжди тепло. Навіть узимку в цій країні не буває по-справжньому холодно. Дощі трапляються рідко та швидко змінюються сонячною погодою.
 7. У Єгипті туристам пропонуються різні види активного відпочинку. Насамперед це дайвінг для вивчення приголомшливого підводного світу коралових рифів. Також можна вирушити на сафарі, покататися пустелею на верблюді, відвідати село бедуїнів.
 8. У Єгипті можна відвідати справжній східний базар, відчути його невимовну атмосферу, придбати сувеніри на згадку.

Курорти

Серед популярних єгипетських курортів можна виділити такі:

 1. Хургада відрізняється різноманітністю. Туристам пропонуються готелі різного рівня, вартість проживання в яких сильно відрізняється.
 2. Шарм-ель-Шейх – найпопулярніший курорт для дайверів, які бажають оглянути підводний світ, що зачаровує.
 3. Марса-Алам – дуже популярний у європейців курорт. Тут туристи отримують можливість спостерігати за морськими мешканцями з понтону.

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu