Чому наші пухнастики так люблять новорічну ялинку: смішні історії та корисні поради

Новий Рік – час чудес, який люблять не тільки люди, а й наші чотирилапі друзі. Чомусь кожного року наші пухнастики вирішують, що ялинка – це новий крутий кітопарк або ідеальне місце для собачих пригод. І ось декілька історій про те, як вони вирішують влаштувати свої різдвяні розваги.

Історія 1: Кіт Мурзик і ялинкові кульки

“Минулого року наш Мурзик вирішив, що ялинкові кульки – це найкращі іграшки на світі. Кожен день одна-дві кульки містеріозно зникали з дерева. Знайшли їх потім під диваном, всі разом. Схоже, Мурзик влаштував собі таємний запас іграшок на випадок, якщо його піймають на гарячому.”

Історія 2: Собака Рекс і ялинкові лампочки

“Рекс, наш вірний лабрадор, вирішив, що ялинкові лампочки – це щось схоже на смачні сосиски. Йому так захотілося їх спробувати, що він акуратно їх відкусив. На щастя, вони були вимкнені! Тепер ми використовуємо лише декор, який безпечний для наших чотирилапих.”

Історія 3: Папуга Кеша і різдвяні стрічки

“Наш папуга Кеша вирішив, що різдвяні стрічки – це чудовий матеріал для будівництва нового гнізда. Він вкрав їх прямо з ялинки і пішов майструвати. В результаті ми знайшли його у ванній, де він влаштував справжнє гніздо з ялинкових прикрас.”

Поради по безпеці

-Уникайте крихких і ламких прикрас: Вибирайте прикраси, які не розіб’ються, якщо ваш улюбленець вирішить з ними пограти. Про це є на сайті https://m.twitch.tv/masterzoo_ua .

-Захистіть дроти від лампочок: Замаскуйте або заховайте дроти, щоб ваші чотирилапі не вирішили, що це нова гра.

-Стежте за їстівними прикрасами: Шоколадні фігурки та інші солодощі не повинні бути в доступі для тварин.

-Правильно підібрані іграшки не тільки допоможуть їм відволіктися від ялинкових прикрас, але й забезпечать багато веселощів та радості.

Іграшки для собак

1) Іграшки для жування: Виберіть міцні гумові або нейлонові іграшки, які будуть витривалі та безпечні для жування.

2) Інтерактивні іграшки: Іграшки-пазли або ті, що можна наповнити ласощами, відмінно підійдуть для стимуляції розумової активності собаки. Детально тут: https://linktr.ee/masterzoo.ua .

Іграшки для котів

1) М’які іграшки з котячою м’ятою: Ці іграшки приваблюють котів та стимулюють їх до гри.

2) Іграшки на пружині або вудці: Вони імітують рух живої здобичі та спонукають котів до полювання.

Іграшки для птахів

1) Іграшки для дзьобання: Птахи люблять дзьобати та розгризати різні предмети, тому подаруйте їм безпечні дерев’яні або пластикові іграшки.

2) Дзеркала та дзвіночки: Ці елементи допомагають тримати птахів розваженими та активними.

Поради щодо вибору подарунків

-Безпека на першому місці: Переконайтеся, що іграшки безпечні, не містять токсичних матеріалів і не мають малих деталей, які можуть бути проковтнуті.

-Врахування індивідуальності тварини: Вибирайте іграшки, виходячи з віку, розміру та переваг вашого улюбленця. Відео на YouTube може допомогти при виборі.

Наші домашні улюбленці можуть стати справжніми зірками новорічних свят. Важливо лише не забувати про їх безпеку під час святкування. Пам’ятайте, що з ними будь-яке Різдво стає ще веселішим і радіснішим!

Читайте также:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Потяните ползунок вправо *

Menu